Ukash Nedir ?

Sanal ortamda alışveriş yapanların en çok dikkat etmeleri gereken konuların başında güvenlik gelir. Güvenlik, reel alışverişlerde de önemlidir elbette. Ancak reelde güvenliği sağlamak kolay olsa da sanal alışverişlerde veya sanal ödemelerde bunu sağlamak için biraz daha dikkatli davranmak gerekiyor. Son yıllarda internet ortamında yaşanan dolandırıcılıkların önüne geçmek için geliştirilen ukash kart, kişisel bilgileri koruma altına almak ve ödemeleri yaparken herhangi bir sorun ile karşı karşıya gelmemek adına kullanılabilecek en güzel ödeme yöntemlerindendir.

Ukash kart, merkezi İngiltere’de olan bir şirket tarafından elektronik para kartı olarak geliştirilmiş, 16 haneli PİN kodu ile desteklenen bir ödeme yöntemidir. Ödeme yapılırken, sadece satın alınan kod kullanılır. Yani herhangi bir şekilde kredi kartı veya banka ödemelerindeki gibi kişisel bilgi vermeyi gerektirmez.

Ukash nasıl alınır?

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan EPAY AŞ, sanal ödeme kartlarının satış ve bozdurma hizmetlerini yürüten bir şirkettir. Şirketimiz bünyesinde yer alan sitemizden ukash kart satın alabilirsiniz. Satın alma işlemini gerçekleştirmek için ise yapmanız gereken tek şey sitemizde yer alan “ukash fiyatları” bölümünü ziyaret ederek ihtiyacınız olan kartı seçerek sipariş vermek olacaktır. Bunun yanında canlı destek sayfamızdan da satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ukash nasıl kullanılır?

Dünya genelinde çok sayıda kullanıcıya ve kullanım alanına sahip olan ukash kart, fiziki bir kart değildir. Başında da dediğimiz gibi kart, 16 haneli PİN kodu ile desteklenmiştir. Alışveriş yaptığınız siteden ödeme bölümüne gelerek sunulan “ödeme seçenekleri” arasından “ukash ile ödeme” yöntemini seçerek açılan ekranda istenen bilgilerle birlikte PİN kodunu girip onaylamanız yeterli olacaktır.

Ukash nerelerde geçer?

Dijital dünyanın getirilerinden olan alışveriş siteleri, online oyun siteleri, iletişim siteleri ve daha aklınıza gelebilecek her alanda ödeme yaparken güvenliğinizi sağlamak için ukash kart kullanabilirsiniz. Yaygın bir kullanım ağına sahip olan elektronik ödeme kartı ile güvenli bir şekilde alışverişinizi noktalayabilirsiniz.

Ukash kart avantajları nelerdir?

Ödemeleri güven içinde gerçekleştirmeyi sağlayan ukash kart, pek çok yönüyle kullanıcısına avantaj sunmaktadır. Bunların en başında kişisel bilgilerin verilmemesi, bütçe korumaya yardımcı olması, ekstre bilgilerinin gönderilmemesi gibi önemli konular yer almaktadır. Bir de bozum işlemlerinde dünyanın neresinde olursanız olun, kısa sürede ödemenin hesabınıza aktarılması da yine ukash avantajları arasında değerlendirilmektedir. Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

grandbetting queenbet tipobet süpertotobet betist tempobet mariobet