Paykwik Nedir ?

İnternet siteleri, hayatın her alanında kendini gösteren teknoloji ürünleri olup hayatı kolaylaştıran en büyük etkenlerdir. Bir bilgiyi aramak, bir şey satın almak veya bir hizmetten yararlanmak için kullanılan bu alanlar, ulaşılmak istenen şeyi daha hızlı bulmaya yardımcı olmaktadır.

Özellikle de alışveriş siteleri, insanların hayatlarını kolaylaştırdığı gibi alışveriş gibi zaman gerektiren bir işlemde bile kısa sürede ihtiyaçların karşılanması sağlanabilmektedir. Bu nedenle her geçen gün bu alanlarda yeniliklerin yapıldığını görmek mümkündür. Tabi buraya kadar işin olumlu kısmı idi. Bir de bunun olumsuz yönleri var. Mesela ödeme yaparken sanal olması hasebi ile her an kişisel bilgilerin başkalarının eline geçmesi durumu söz konusu olabilmektedir.

Bu da kullanıcı için yeterli bir risktir. Paykwik kart, bu sorunun önüne geçmek adına üretilmiş, sanal ödeme kartıdır. Yani ödeme yaparken kişisel bilgiye ihtiyaç duymadan, sadece satın alınan kod ile ödeme gerçekleştiren bir karttır. Dünya genelinde kullanılan paykwik ile alışveriş yapmak, kişisel güvenliği temin etmek adına en iyi yöntemlerden biridir.

Paykwik nasıl satın alınır?

Türkiye ve dünyanın birçok yerinde aktif bir şekilde kullanıma açık olan paykwik kart, satın alma işlemlerinde de kolaylıklarıyla kendini gösteriyor. EPAY AŞ bünyesinde hizmet veren web sitemiz, güvenli alışverişin sağlanması adına SSL sertifikası güvencesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Paykwik fiyatları bölümünden ihtiyacınız olduğu kadar kart satın alabilir, ödemelerinizi yaparken kredi kartı, banka havalesi veya EFT seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Paykwik nasıl kullanılır?

Alışveriş sitesinden ödeme bölümüne geldiğinizde, “ödeme seçenekleri” diye sunulan kısımdan “paykwik ile ödeme” veya “ön ödemeli kart ile ödeme” seçeneğini seçerek, satın aldığınız PİN kodunu ilgili haneye girip onaylamanız yeterli olacaktır.

Paykwik avantajları nelerdir?

Kişisel bilgilere ihtiyaç duymadan alışveriş yapmayı sağlayan elektronik para kartı, tek seferlik kullanım hakkına sahip olduğu için çalınma durumu söz konusu olmaz. Bir ikincisi ödeme yaparken herhangi bir kişisel bilgi vermenize gerek kalmadığı için üçüncü şahıslar tarafından bilgileriniz ele geçirilemez. Bunun gibi pek çok özelliğe sahip olan paykwik kart ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

grandbetting queenbet tipobet süpertotobet betist tempobet mariobet