Cashixir Nedir ?

Teknolojik gelişmelerle yakından ilgilenenler, alışverişlerini de bu ortamda yapmayı tercih ederler. İnternet siteleri arasında da kategori olarak değerlendirme yapıldığında, alışveriş siteleri en çok kullanılan alanlar olarak göze çarpmaktadır.

Tabi buralarda alışveriş yapmanın da bir yerde riski vardır. Ödemelerde dikkat edilmediğinde, kişisel bilgilerin ele geçmesi durumu söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle İngiltere merkezli bir şirket, daha sağlıklı alışveriş yapmak adına Cashixir kart üretimi yapmış ve kullanıcılara sunmuştur. 16 haneli PİN kodu ile ödemelerin gerçekleştirilmesi mümkün olan sanal kart ile dünyanın her yerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapılabilmektedir.

Cashixir kart, sadece alışveriş sitelerinde geçerli olan bir ödeme kartı değil. Aynı zamanda başka bir hesaba para yatırmak veya başka bir hesaptan para almak için de karttan faydalanılabilmektedir. Sitemizden satın aldığınız kartın PİN kodunu kartı kullanmadığınız müddetçe bozabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey canlı destek sayfamızı ziyaret ederek hesap bilgilerinizi ve cashixir kodunu vermek olacaktır.

Cashixir nasıl alınır?

Güvenli alışverişlerde tercih edilen firmamız EPAY A.Ş bünyesinde hizmet veren sitemizi ziyaret ederek kart hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Satın almak için ise yapmanız gereken tek şey yine sitemizden “cashixir fiyatları” bölümünü ziyaret etmek olacaktır. 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$, 250$, 500$ kart seçeneklerinden birini seçerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Ödeme yapmak için kredi kartı kullanmak istemiyorsanız, canlı destek sayfamızı ziyaret ederek müşteri temsilciliğimizden hesap bilgilerimizi alarak ödemenizi gerçekleştirdikten sonra kısa bir süre içinde GSM numaranıza veya belirlediğiniz e-mail adresinize kod gönderilecektir. Güvenli alışverişin adresi sitemiz ile cashixir satın alma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

grandbetting queenbet tipobet süpertotobet betist tempobet mariobet