Astropay Nedir ?

Teknoloji dünyasının büyük bir hızla geliştiği günümüzde, daha rahat ortamlarda, daha rahat şartlar dahilinde alışverişin yapılması adına İngiltere merkezli bir şirketin ürettiği Astropay, kullanımı ile kullanıcılarına güven sunan dijital ödeme kartıdır. Kart, genel yapı itibari ile 16 haneli PİN kodu ve CVV numarasından oluşmakta olup alışverişlerde kişisel bilgiler yerine bu numaralar ilgili bölüme yazılır. Farklı seçeneklerden oluşan astropay, 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$, 250$, 500$ değerinde üretilmektedir. Yani kişi, alışveriş tutarı kadar satın alabilmektedir.

Astropay kart nasıl alınır?

Dünya genelinde kullanılabilen astropay, Türkiye’de EPAY A.Ş güvenliği ile satılmaktadır. Satın almak için sitemizden “astropay fiyatları” bölümünü ziyaret edin, satın almak istediğiniz kartı seçerek “sipariş ver” butonuna tıklayın veya canlı destek sayfasını ziyaret ederek müşteri temsilciliğimizden hesap bilgilerimizi alarak banka havalesi ile ödeme yaparak da satın alabilirsiniz.

Astropay nasıl kullanılır?

Astopay kartın kullanımı, bir kredi kartından veya banka havalesinden çok daha kolaydır. Satın alınan kupon kodunu, alışveriş yapılan sitede ödeme bölümüne gelindiğinde ilgili yere girilmesi yeterli gelebiliyor.

Astropay nerelerde geçer?

Türkiye, Avrupa ve dünyanın birçok ülkesinde geçerli olan astropay kart, e-ticaret sitelerinde, iletişim alanında, online oyun sitelerinde ve daha birçok alanda geçerlidir. 20,000’i aşkın web sitede kullanıma açık olan kart ile hesaplar arasında ödeme yapmak da mümkündür. Bunu yapmak için satın aldığınız kupon kodunu müşteri temsilcimiz ile paylaşıp belirlediğiniz hesap numarasına paranın aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Astropay avantajları nelerdir?

Yaygın bir şekilde kullanılan ve gün geçtikçe artan müşteri kitlesi ile dikkat çeken astropay, avantajlı yönleriyle dikkat çekiyor. Kişisel bilgi istememesi, herhangi bir ekstrenin gelmemesi, güvenlik noktasında kullanıcısını temin etmesi gibi pek çok yöne sahip olan astropay avantajları ile alışverişin en keyifli hali yaşanmaktadır.

grandbetting queenbet tipobet süpertotobet betist tempobet mariobet